Bergans of Norway

Onze reizen zijn mede mogelijk gemaakt door Bergans of Norway

Wil jij dit lekkere lichte outdoorjack van Colmar winnen?

Door Edwin Hagenouw | Fan van Colmar

In de wintermaanden publiceren we dagelijks verhalen en artikelen op onze wintersportsite Snowrepublic.nl. Daar zul je dus veel reporters van Mountainreporters terug zien met ski’s of een snowboard onder hun voeten. Kledingsponsor van Snowrepublic is Colmar en met deze exclusieve fabrikant van Italiaanse ski- en outdoorkleding zijn we een bijzonder leuke win-actie gestart.

Wil jij dit lekkere licht jack winnen? Klik hier!

Als jij wil meedoen aan deze leuke winactie, dan moet je gewoon even kijken op Snowrepublic.nl. We wensen je alvast veel succes met de win-actie en veel plezier met het lezen van de wintersportreisverhalen.


Alle win-acties van Mountainreporters vind je hier: WIN-ACTIES


klik voor bijzondere reizen naar Nieuw-Zeeland en Australië


 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

 

Nordic

Scandinavië – natuur voor iedereen

Hoge bergpieken, onaardse landschappen, wonderlijke fjordenkusten, oneindig uitgestrekte bossen en boven alles: rust en ruimte. Kies jij voor een vakantie naar Noorwegen, Zweden, Finland, Denemarken of misschien wel IJsland? Voor ieder reisgezelschap heeft Scandinavië een perfecte vakantie in huis. Lees meer

Little America

Unieke rondreizen door het noordwesten van de VS

Ontdek de Pacific Northwest door de ogen van de locals met Little America. Je verblijft in kleinschalige accommodaties, midden in de overweldigende natuur van Oregon en Washington. Maak kennis met de vriendelijke hosts en beleef een unieke en onvergetelijke reis, ver weg van het massatoerisme.
Lees meer

Andorra

Atypical Andorra

Als je wilt dat je winter anders is dan anders, kom dan ontdekken dat je in de sneeuw van Andorra niet alleen kunt skiën. Andorra heeft maar liefst 300km aan skipistes, verdeeld over skigebieden. Maar er is meer. Veel meer! Lees hier alles over wintersporten in Atypical Andorra. Lees meer