WIN-ACTIE: Win een lekker licht lentejack
WIN-ACTIE: Win een lekker licht lentejack
Door Edwin Hagenouw | Hoofdredacteur Mountainreporters
Nieuw van Regatta: Highton damesjack van ademend, wind- en waterdicht Isotex 10.000
Het nieuwe Highton Jacket van Regatta is een lekker soepele jas met veel bewegingsvrijheid. Ideaal voor een heerlijke voorjaarswandeling, als de zon schijnt maar ook als het regent. De lichtgewicht jas heeft een zachte kraag die je hals lekker warm houdt. Dankzij de getailleerde pasvorm oogt de jas mooi slank. Als het weer omslaat trek je de capuchon over je hoofd zodat je goed beschermd bent.
Het jack is gemaakt van wind- en waterdicht Isotex 10.000 dat optimaal ademt. Het heeft een perfect afparelend vermogen zodat de jas droog en warm blijft als het regent.
De naden zijn getapet. Het jack is zeer compleet met handige afsluitbare zakken en verstelbare manchetten die water en wind bij de polsen goed buitensluiten. De twee steekzakken, borstzak en binnenzak hebben soepel lopende ritsen.
WIL JIJ DIT LENTEJACK WINNEN?
Doe dan nu mee met de eerste lente win-actie van Mountainreporters in 2020. Zoals je van ons gewend bent is meedoen makkelijker dan je veters strikken of een glas water drinken. Doorloop de volgende drie stappen en je doet al mee.
- Like onze Facebookpagina | facebook.com/mountainreporters
- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief | inschrijven nieuwsbrief
- Deel dit bericht met je vrienden op Facebook | deel bericht op Facebook
Deze win-actie loopt tot en met 31 maart 2020
Heb je je al eerder ingeschreven voor onze nieuwsbrief en heb je ook onze Facebookpagina al geliked? Dan hoef je alleen nog maar dit bericht te delen op Facebook: klik hier!
Over Regatta
Sinds de oprichting in 1981 is familiebedrijf Regatta al snel uitgegroeid tot een toonaangevend outdoormerk. Het Britse bedrijf staat vooral bekend om de hoogwaardige outdoorkleding en wandelschoenen voor de gehele familie. Het merk heeft een eigen waterproof materiaal ontwikkeld, Isotex. Hiermee wordt waterdichte, ademende kleding gemaakt met een waterkolom tot maar liefst 20.000 mm. Meer info: www.regatta.com.
Ik ben eigenaar van Reisschrijvers Media, uitgever van online reismagazines Mountainreporters, Snowrepublic, Alpenweerman en OutdoorDichtbij. Ik ga graag wintersporten, watersporten en bergwandelen, met een grote passie voor oceanen en bergen. Het is mijn doel jullie te inspireren om net als wij ongerepte bestemmingen te gaan verkennen en om je daar over te geven aan de uitbundigheid en intensiteit van de natuur.
Lijkt mij een heerlijk wandeljack!
wauw een fantastisch jack met louter en alleen maar positieve eigenschappen