
Belg komt om het leven na kajakongeval in Oostenrijk
Door Edwin Hagenouw | 21 augustus 2020
In de Oostenrijkse provincie Tirol is gisteren een Belgische man om het het leven gekomen. Bij een kajakongeval op de rivier Ötz kapseisde de 51-jarige man, hij viel uit de boot en verdween onder water. De man was gisteravond gaan varen met twee vrienden toen het noodlot toesloeg. Toen het hen niet lukte de man te bereiken schakelden ze de hulpdiensten in.
Na een zoektocht, met onder andere helikopters, werd de man kilometers verderop gevonden door de brandweer die hem ter plekke probeerden te reanimeren. Alle hulp kwam helaas te laat waardoor de man later overleed in het ziekenhuis van Innsbruck.
Bron: Vorarlberg Online en Radio Tirol | Foto: Unsplash

Edwin is founder van Mountainreporters (april 2017) en SnowRepublic (maart 2008). Hij is een gedreven zeiler, windsurfer en skiër en heeft een passie voor oceanen en bergen. Het is mijn doel jullie te inspireren om net als ik de bergen te gaan verkennen en om je over te geven aan de uitbundigheid en intensiteit van de schoonheid van de natuur.