Frieda en Martin Klausner verwennen hun gasten op een plek waar de terugkeer van de dieren van de alm in Tirol op een bijzonder mooie manier wordt gevierd, waar adelaars en marmotten thuis zijn, waar 365 dagen per jaar geskied wordt en iedereen in een echte gletsjerspleet kan afdalen, waar wandelaars en mountainbikers een luid ‘hoera’ niet kunnen onderdrukken en waar de typische rustieke Tiroolse gezelligheid vanzelfsprekend is.

De twee gepassioneerde gastheren hebben hun Hotel Klausnerhof in Hintertux, Tirol, omgetoverd tot een feel-good resort met een hart en een paradepaardje onder de viersterrenhotels. De gezellige kamers en suites van het door de familie Klausner gerunde hotel bieden uitzicht op het machtige bergmassief van de Tuxer Alpen, waar zich het enige skigebied van Oostenrijk dat het hele jaar door toegankelijk is bevindt, de Hintertuxer Gletscher.

De Panorama-Spa bevindt zich op de bovenste verdieping en kijkt uit op het eeuwige ijs. De uitstekende keuken verwent fijnproevers vooral met producten van de eigen landbouwbedrijf van het hotel en met regionale lekkernijen. De wijnkelder van Martin Klausner is een ‘insider tip’ voor liefhebbers van goede wijnen.

Wandelen, fietsen én skiën

Drie keer per week trekt Frieda Klausner haar wandelschoenen aan, zet rugzakken en wandelstokken klaar voor haar gretige metgezellen en trekt met de wandelgasten de bergen in. Er zijn 350 kilometer aan wandelpaden te verkennen in Tux. Wie liever rustig flaneert, is in het Klausnerhof evenzeer aan het juiste adres als wie een sportieve uitdaging zoekt en een bergtop wil beklimmen. De Klausnerhof maakt deel uit van het Natuurpark Zillertaler Alpen.

Aan de stamtafel voor wandelaars in het hotel wisselen bergliefhebbers hun ervaringen en tips uit. Het vieruurtje smaakt heerlijk wanneer de sportieve wandelaars in de namiddag terugkeren in het hotel. Wel 800 kilometer aan mountainbikepaden hebben fietsers hier tot hun beschikking. Van een tocht voor beginners of voor het gezin tot veeleisende routes voor geoefende bikers, alles is mogelijk. Bij de fietsverhuur op een steenworp afstand van het Klausnerhof kun je ook e-bikes vinden.

De echte skifreak kan de ski’s al in oktober onderbinden. De Hintertuxer Gletscher en Hotel Klausnerhof openen het skiseizoen al in de herfst. Lang voordat andere skigebieden zich op sneeuw kunnen verheugen, is het gletsjerskigebied in Hintertux gezegend met de witte pracht – 365 dagen per jaarom precies te zijn. Gasten van het Klausnerhof kunnen skiën op heerlijk brede, zonnige pistes, terwijl ze op lagere hoogten nog kunnen wandelen en fietsen.

Aanbiedingen

Wandelweken in de herfst (26.08–15.10.23)

6=7 overnachtingen incl. verwenpension, gratis verhuur van rugzakken en stokken, 3 wandelingen met de familie Klausner – Prijs p.p.: vanaf 720 euro

Almabtrieb (17–24.09.23)

6=7 overnachtingen incl. verwenpension, gezellige en ontspannende wandelingen, gratis verhuur van wandelmateriaal, Oktoberfest in Hintertux en Almabtrieb (terugkeer van het vee naar het dal) op 23.09.23 – Prijs p.p.: vanaf 720 euro

Familiehitweken in het Klausnerhof in de herfst (26.08–15.10.23)

7 overnachtingen incl. verwenpension, 3 leuke wandelingen met de familie Klausner, gratis verhuur van wandeluitrusting – Prijs p.p.: vanaf 720 euro, kinderen tot 6 jaar verblijven gratis op de kamer van hun ouders

Skiën in de herfst (15.10–26.11.23)

4 overnachtingen incl. verwenpension, wellnessvoucher ter waarde van 20 euro, optionele 6-daagse skipas (alle skigebieden van het Zillertal plus Hintertuxer Gletscher) – Prijs p.p.:vanaf 498 euro, 7 overnachtingen vanaf 825 euro met wellnessvoucher ter waarde van 30 euro

Ga voor meer informatie en beschikbaarheid naar: www.klausnerhof.at

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.