Kijk en geniet mee met deze geweldige foto’s
Door Ilse Nijhof | Hoofdfoto Ilse Nijhof
R
eporters Karin en Ilse zijn inmiddels al een jaar terug uit het fantastische Zuid-Amerika. Hierbij liepen zij ook de vijfdaagse W-track in Nationaal Park Torres del Paine (Patagonië). Regelmatig kijk ik (Ilse) de foto’s terug en verwonder me over de indrukwekkende natuur en de imposante wildernis met als hoogtepunt natuurlijk de Torres! De foto’s zijn te mooi om niet te delen en met deze foto’s krijgen jullie meteen een (kleine) indruk van het prachtige National Park. Kijk en geniet mee!


















Dankjewel voor het compliment! Wij waren er in maart! Maar we hebben gewoon onwijs veel geluk gehad met het weer! Zag er allemaal geweldig uit!
Dag Ilse. Wat een mooie foto’s en dan ook nog een poema gespot. In welke maand hebben jullie de W-track gelopen? Wij waren er in december en vingen een glimp van de Torres op, gehuld in dichte mist. Maart zou een goede maand zijn om te gaan, met als bonus de bomen in 50 tinten herfstkleuren. Gr. John